Sahibi:
Prof.Dr. Abdurrahim Özgenoğlu Yayın Kurulu :
Prof.Dr. İsmail Bircan
Prof.Dr. Oya Batum Menteşe
Uzman Nilüfer Ünal
Editör: 
Gülden A.Pınarcı
Web Tasarım:
Işıl İşler
Onur Karagöz
             3 Ayda bir yayınlanır.

 

24.09.2012 ile 05.10.2012 Tarihleri Arası Yapılan Kullanıcı Anket Sonuçları

 

Fakülte

Elektronik Kaynak

Basılı Kaynak

Her ikisi de

İşletme Fakültesi

1

9

11

Mühendislik Fakültesi

3

6

7

Fen-Edebiyat Fakültesi

1

4

3

Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi

-

2

3

Sosyal Bilimler Enstitüsü

-

-

1

 

24.09.2012 ile 05.10.2012 tarihleri arası yapılan Elektronik ve Basılı Kaynak kullanıcı anket sonuçları aşağıdaki gibidir:

İşletme Fakültesi öğrencilerinin tercih ettiği kaynak türleri için toplamda 21 kişiden 1 tanesi sadece elektronik kaynak, 9 tanesi basılı kaynak, 11 tanesi ise hem basılı hem elektronik kaynak seçeneğini işaretlemiştir.

Mühendislik Fakültesi öğrencilerinin tercih ettiği kaynak türleri için toplamda 16 kişiden 3 tanesi sadece elektronik kaynak, 6 tanesi basılı kaynak, 7 tanesi ise hem basılı hem elektronik kaynak seçeneğini işaretlemiştir.

Fen-Edebiyat Fakültesi öğrencilerinin tercih ettiği kaynak türleri için toplamda 8 kişiden 1 tanesi sadece elektronik kaynak, 4 tanesi basılı kaynak,  3 tanesi ise hem basılı hem elektronik kaynak seçeneğini işaretlemiştir.

Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi öğrencilerinin tercih ettiği kaynak türleri için toplamda 5 kişiden 2 tanesi basılı kaynak,  3 tanesi ise hem basılı hem elektronik kaynak seçeneğini işaretlemiştir. Sadece elektronik kaynak seçeneğini işaretleyen bulunmamaktır.

Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde okuyan 1 öğrenci hem basılı hem elektronik kaynak seçeneğini işaretlemiştir.

Toplamda 51 öğrenciden; 25 tanesi hem elektronik hem basılı, 21 tanesi sadece basılı, 5 tanesi ise sadece elektronik kaynak tercih etmektedir
Atılım Üniversitesi ©2008 - Bülten Tasarım Üstün Berk Sezgin