EDİTÖRDEN > Nilufer Ünal


EDİTÖRDEN

Bu sayımızla birinci yılımızı kutluyoruz. 2005 Aralık ayında ilk sayımızı büyük bir heyecanla yayınlamıştık. Her zaman olduğu gibi, elektronik posta ile duyurusunu yapmış ve gelecek tepkileri beklemeye başlamıştık. Ancak olumlu ya da olumsuz hiçbir tepki alamadık. Bu bizi çok üzmüştü. Ama yılmamamız ve daha iyisini yapmamız gerektiğini düşündük, devam dedik. Gördük ki, her sayı da tirajımız biraz daha artıyor ve okuyucularımızdan bizi motive edici elektronik postalar geliyor. Üniversitemiz akademisyenleri ve öğrencileri bizi kutluyorlar ve öğrencilerimiz bizimle çalışma isteklerini iletiyorlardı.

Yine yayınladığımız her sayıda Üniversitemiz Mütevelli Heyeti Başkanı Sayın İ.Yalçın Zaim’in teşekkürlerini alıyorduk ama daha da önemlisi kendisi bizi yönlendiriyor ve yeni önerilerde bulunuyordu.

Onun önerileriyle Video çekimlerimiz başladı. Artık izleyicimiz görüntülü olarak da etkinlikler hakkında fikir edinebiliyordu. Yine Sayın Mütevelli Heyet Başkanımızın önerisiyle, kütüphanemize bağış yapan değerli kitapseverlerin özgeçmişlerini ve bağışladıkları kitap listelerini koyduk.

Bağışta bulunan değerli kitapseverlerin özgeçmişleri için isimlerinin üzerinde mausla durulması, bağışta bulundukları kitapların listesinin görülmesi için isimlerin üzerine tıklanması yeterli oldu.

Meslektaşlarımızdan, öğrencilerimizden ve dostlarımızdan da bizleri motive edici çok güzel eleştiriler aldık. Değerli meslektaşım Sayın Feridun Büyükyıldız şöyle diyordu “Emek çok önemli, emeğe saygı duymakta bir okadar önemli, birde başkaları yararlansın diye yapıyorsanız daha bir kutsallaşıyor – Feridun Büyükyıldız-Kütüphaneci”.

Amacımız daha iyiye daha kaliteli yayına ulaşmak. Sizlerin önerileri ve eleştirileri bize yol gösterecektir.

Saygılarımızla.

BÜLTENİMİZE GELEN MEKTUPLAR

Her sayımızda olduğu gibi, bu sayımızda da bize gelen mektuplardan bazılarına aşağıda yer verdik.

---------------------------------------------------

Merhabalar bülteninizi inceledim çok güzel olmuş.
Çalışmalarımıza atıfta bulunduğunuz içinde çok teşekkür ederim.
İyi çalışmalar.
 

Aydin İleri

Kütüphaneci

--------------------------------------

Nilüfer Hanım,

Emeği geçen herkezi kutluyorum...Çok çok güzel olmuş.
Emek çok önemli, emeğe saygı duymakta bir okadar önemli, birde başkaları yararlansın diye yapıyorsanız daha bir kutsallaşıyor.
Çalışmalarınızda başarılar dilerim..
 

Feridun Büyükyıldız

Kütüphaneci

-----------------------------------------------------

Ben Servet Tokat, Atilim Universitesi Elektrik-Elektronik Muhendisligi bolumu 030303026 numarali 3.sinif ogrencisiyim.
Sitede gezinirken yarisma dikkatimi cekti, gercekten guzel olmus boyle bir elektronik bultenin hazirlanmasi.
Sorunun cevabina gelince Muhan Hoca olacak.
Boyle guzel calismalarinizin devamini dilerim.


Servet Tokat

Öğrenci